Шарнір гідроциліндра повороту та поперечної тяги комбайну ДОН-1500
-
1200.00 грн.
Мінімальне замовлення – 300 грн. При замовленні по телефону, для швидкої відповіді, дуже просимо вказувати інформацію з поля «Каталожний номер».
Відгуків немає | Написати відгукКупити шарнір РСМ-10.02.02.170А гідроциліндра повороту і поперечної тяги комбайнів ДОН-1500, Акрос, Вектор
На комбайн їх йде 6 штук, з них 1 лівий РСМ-10.02.02.170А-01 і 5 правих РСМ-10.02.02.170А.
Шарнір гідроциліндра повороту і поперечної тяги являє собою складальний вузол, що складається з корпусу шарніра, підшипника ШСП-30 і двох кілець 1С47. Корпус шарніра є литво з хвостовиком прямокутного перетину з внутрішнім різьбленням М22х1,5 і вушком з отвором під установку підшипника. Входить до складу моста керованих коліс ходової частини комбайнів Дон, Акрос, Вектор виробництва Ростовського заводу сільгоспмашин. Служить для рухомого з'єднання поперечної рульової тяги з гідроциліндром рульового повороту.
- Вес - 1,5 кг
- Устанавливается в количестве - 5 шт.
- Країна виробництва - Україна
Міст керованих коліс комбайна ДОН-1500
Відгуків немає